SUNNY 80 Sprchový box SHARK serie

Délka
98 kg
Vanička

• , zakoupeno v Koupelnaprotebe.cz

• chyběla řada drobných součástek potřebných k montáži, při dovezení koutu byl složen před chatou a nebyl dodán až do domu.

Na první pohled dobře vypadajíci nevalné kvality. Nožka u vaničky byla prasklá.

Půdorys
čtvrtkruh
Výška
210 cm
Šířka
Délka
98 kg
Vanička

Sprchový box SUNNY 80 představuje svým vzhledem, rozměry a vybavením stále oblíbenou klasiku mezi sprchovými boxy bez horního stropu. K tomu však přidává moderní stříbrno-šedý design, který skvěle zapadne do vaší koupelny. Údržbu sprchového boxu SUNNY 80 usnadňují vycvakávací kolečka rámu dveří, díky kterým se dostanete i do běžně těžko přístupných míst. Rozměry: 80x80x210 cm Rám: stříbrný ALU Výplň: 5 mm přední bezpečnostní grape sklo, zadní sklo tmavě šedé neprůhledné Vanička: 15 cm, bílá, ABS Hloubka vaničky: 4 - 5 cm Šířka vstupu: 40 cm Výška sedátka: 50 cm Uvnitř sprchového boxu SUNNY 80 najdete multifunkční sprchovou hlavici na nastavitelném držáku s praktickou mýdlenkou. Pro odložení dalších nezbytností ve sprše slouží i skleněná polička s ohrádkou. Komfort zaručuje pevné sklopné sedátko. Výbava Multifunkční ruční sprcha na nastavitelném držáku s mýdlenkou Baterie Skleněná polička s ohrádkou Sklopné sedátko Chromovaná madla Vycvakávací kolečka na dolní straně Dvoukolečka na horní straně Chromovaná madla Sifon Chcete ušetřit na montáži sprchového boxu? Více informací zde >>

1zákazník doporučuje produkt
4zákazníci nedoporučují produkt

• montáž, zpracování

Nikdy více něco takového !!!

• Hrachovina. Do rámu se skleněnými zády zatéká voda, která přes šrouby prokapává na podlahu!

Za 10 000 sprchový box, který je od výrobce špatně utěsněný. Nic moc...

• dobrá cena

vše ok

• , zakoupeno v Koupelnaprotebe.cz

Na první pohled dobře vypadajíci nevalné kvality. Nožka u vaničky byla prasklá.

• sedátko, vhodné pro starší lidi
    • luxusní vzhled - z dálky
    • Jak už tu hodně lidí píše, proti je toho více - nekvalitní materiál, také jsem za vyšší cenu čekala víc (sprcha z plastu. měla jsem pocit že se celý sprchový box rozpadne když do něj vlezu, celkově budí dojem nekvalitního materiálu, je vidět že se na výrobě tohoto boxu hodně šetřilo)
    • celkem by mě zajímalo kde vzali výrobci cenu skoro 10000 Kč za plastový výrobek..
    • štve mě že jsem si tyto recenze nepřečetla před nákupem sprchového boxu!!

Kdybych si přečetla recenze dříve určitě bych si tento produkt ani nevybrala, ale důležité pro výběr bylo sedátko ve sprše, což hodně boxů nemá.
    Také jsem nechtěla masážní box, ale kdybych si ho vybrala tak bych možná udělala lépe.
    Jak už tu bylo řečeno - svorka co drží hadici u baterie je k ničemu, uvolnila se nám už podruhé (předtím jsme psali dodavateli od kterého máme sprchový box a odpověď byla taková že svorka není součástí boxu a od výrobce nám došla další svorka - úplně ta samá, tak jsme hadici připevnili dvěma svorkami a uvolnilo se nám to znovu). Takže teď zkusíme použít jiné svorky a lépe to přidržet latexem nebo tak něco.
    Jinak jak už jsem psala výše, kvalita neodpovídá ceně! Kvalita je úplně mizerná, bála jsem se že box se rozpadne pod mou váhou, vše je z plastu, takže si vyberte raději jiný produkt, pokud Vám mohu poradit.